Learning about the world through photography | TrekEarth

Learning about the world through photography | TrekEarth TrekEarth is dedicated to fostering a global community interested in photography from around the world.

Szczegóły strony www.trekearth.com:

Podlinkuj stronę www.trekearth.com:

Learning about the world through photography | TrekEarth

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 95 Odwiedziny googlebot 67

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • zaplecze.com | pismo o fotografii i nie tylko »

  Zaplecze jest projektem internetowego pisma o fotografii i nie tylko. Pokazujemy działania młode, oryginalne i niebanalne.

  Data dodania: 04 07 2007 · szczegóły wpisu »
 • Pinhole Pictures »

  A Surreal Experience: Pinhole Photographs by Bethany de Forest

  Data dodania: 04 07 2007 · szczegóły wpisu »
 • Welcome to Flickr - Photo Sharing »

  Flickr is almost certainly the best online photo management and sharing application in the world. Show off your favorite photos to the world, securely and privately show photos to your friends and family, or blog the photos you take with a cameraphone.

  Data dodania: 12 07 2007 · szczegóły wpisu »
 • FOTO.RECENZJA fotografia cyfrowa sprzęt opinie recenzje aparaty cyfrowe »

  Portal foto dla fotografujących amatorsko i profesjonalnie, fotografia cyfrowa, recenzje sprzetu fotograficznego pisane przez użytkowników, testy obiektywów, opinie, artykuły, galeria, forum i ...

  Data dodania: 24 07 2007 · szczegóły wpisu »
 • Zdjęć hosting »

  Jeżeli na dysku Twojego komputera znaczną część miejsca zajmują setki tysięcy fotek z podróży czy też imprez to na pewno szukasz strony WWW oferującej darmowe hostowanie zdjęć. Dobrze trafiłeś, bowiem chcemy zaprosić Cię na stronę WWW TinyPic.pl, będącą wirtualnym dyskiem, na którym można w pełni bezpłatnie hostować zdjęcia, obrazki oraz inne grafiki. Nasza strona internetowa umożliwia wgrywanie dziesięciu plików równocześnie. Jako użytkownik serwisu TinyPic zalogowany na bezpłatnym koncie możesz wgrywać pliki posiadające maksymalnie dziesięć MB, ale jeżeli zapłacisz za konto premium w naszym serwisie to jeden plik wgrywany przez Ciebie będzie mógł mieć dwadzieścia MB. Zdjęcia zwykłego użytkownika TinyPic usuwane są po trzydziestu dniach od ostatniego ich pobrania, z kolei fotografii użytkownika premium nie usuwamy nigdy. Poza tym, umożliwiamy dodawanie plików zarówno z dysku własnego komputera czy laptopa, jak też z serwerów innych serwisów. Odważnie możemy rzec, iż dajemy Ci najlepszy foto hosting w całej sieci, a przekonać się o tym możesz jeszcze dzisiejszego dnia zaglądając na naszą witrynę WWW i wgrywając swoje zdjęcia na nasz dysk.

  Data dodania: 16 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • ARTYSTIK POLAND | Słodkie Upominki »

  Od 1998 roku produkujemy ekskluzywne słodycze reklamowe. Lider na rynku a nasze słodkie upominki są najwyższej jakości. Czekoladki z logo, bombonierki reklamowe, skrzynie z czekoladkami. Duże doświadczenie i szybkie terminy.

  Data dodania: 12 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sklep Soczewki Kontaktowe »

  Soczewki - Soczewki Kontaktowe - Sklep Soczewki - Oferujemy m.in. wysokiej jakości soczewki kontaktowe jednodniowe, soczewki kontaktowe dwutygodniowe, soczewki kontaktowe miesięczne i kwartalne, soczewki tanie, sklep soczewki, kontaktowe gorzow, soczewki gorzow, soczewki sklep, tanie soczewki kontaktowe, najlepsze soczewki, tanio, pewnie. Zapraszamy

  Data dodania: 14 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • naklejki plombowe »

  Naklejki plombowe to ulubiony osoba naklejek, stanowiące podstawową formę zabezpieczenia urządzeń także podzespołów przedtem niepowołanym otwarciem innymi słowy podmianą. Prostoduszność żywy, efektywność działania natomiast też niewysoki sumpt w zależności od ze stratami ponoszonymi z powodu nieuczciwych użytkowników sprawiły, że naklejki plombowe stateczny się niezbędnym elementem zabezpieczeń każdej firmy dbającej o swe produkty także podzespoły, chroniąc zanim zanim nieautoryzowanym otwarciem. Naklejki plombowe wykonywane są na specjalnej folii, która w toku oderwania od podłoża powoduje skaza szaty graficznej na niej się znajdującej. Nie jest możliwe ponowne przyklejenie takiej naklejki tak, ażeby nie zwrócić uwagę uszkodzenia. Naklejki plombowe wytwarzamy na rzecz spółek transportowych, producentów, usługodawców, wszystkich tych, którzy preferują plombować ładunek poprzednio nieautoryzowanym otwarciem. Między naklejek plombowych rozróżniamy trójka rodzaje naklejek. Pierwsza zgrupowanie naklejek plomboych określana jest w charakterze VOID. Po odklejeniu takiej naklejki pozostają ślady na powierzchni, do której poprzedni przyklejone - zostaje wpis VOID jak i jest on zauważalny na samej naklejce, zostaje mąż też niesprawny. Naklejki mogą być śnieg czy srebrne. Druga zgrupowanie naklejek plombowych owo naklejki kruszące, które przez wzgląd na niewielką grubość, niezwykle szczupły wyrób tkacki, spośród którego jest wykonana plus twardy jak stal klajster uniemożliwia jej odklejenie bez zniszczenia. Próba zerwania naklejki sprawia jej zniszczenie, ulega natychmiastowemu rozerwaniu to znaczy skruszeniu. Trzecią grupą naklejek plombowych są naklejki plombowe papierowe. Silny spoiwo uniemożliwia ich oderwanie z kolei wobec próbie zdarcia naklejka ulega rozdzieleniu ( klej zostaje na podłożu wespół spośród częścią papieru )              

  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie »

  Chcesz, aby twoje witryny wyświetlane były na liście rezultatów wynajdowania w Google i innych miejscach na górze listy wyszukiwań ? Chcesz większą liczbę odwiedzin na strony i wyższe zarobki? Wyjściem jest search engine optimization (SEO), SEO (ang. Search engine optimization) Przydatny poradnik SEO doświadczony praktyk nie ujawnia, w jaki metodę wyszukiwarki ustawiają miejsca, niemniej jednak także ciebie doprowadzi do samej góry wyników - pierwsze miejsce w wyszukiwarkach. Krok po kroku dowiesz się o optymalizacji strony, technologie, zarówno w kodzie źródłowym, więc poprzez wstecznych linków i promocji strony internetowej. Wszystko to skupione jest na internecie Google, obejmuje również następujące tematy: * Jak wyszukiwarkach indeks i jak określić położenie (Google Ranga S-rank, i tym podobne.) * Jak dobrć słowa priorytetowe na stronie, uzasadniony odnośnik i domeny * Jak napisać genialny tekst w celu optymalizacji strony internetowe WWW - copywriting * Jak zoptymalizować odnośniki na stronie, by tworzyć mapę serwisu * Jak uzyskać odnośnik do strony i tworzenia kanałów RSS * Budowa linków wstecznych w katalogach i na stronach partnerskich * Analiza rezultatów optymalizacji i utrzymania miejsc Pozycjonowanie Opole * Nielegalne praktyki w optymalizacji (SEO Black Hat) * Prowadzenie Reklamy w systemach PPC, takich jak Google AdSense, Adkonteks, Onet boksy. Załączony wiedza zawiera inforamcje o wielu przydatnych narzędziach, programy i skrypty do pomocy w optymalizacji witryny internetowej i kontynuacji opieki. Znajdziesz tu narzędzia, takie jak SEO Administrator WebCEO, Google Sitemaps, Google Toolbar, Google Adwords Editor RSS ati Builder, ale też CMS WebsiteBaker i próbki mod_rewrite albo 404 stron i wiele innych.  

  Data dodania: 20 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie Opole »

  Przede Wam, nie pozwól mi cię zawieść, meta tagi, nie jest "magicznym", który rakieta witryny do góry wszystkich aukcji, stronę odnajdywania. Są narzędziem, które pomoże Inni ludzie poprawić klasyfikacji w wyszukiwarkach, które ich używają. Używaj ich z innymi strategiami marketingowymi pozycjonowanie w celu gromadzenia więcej odsłon.Kolejną rzeczą do zapamiętania: zdecydowana większość wyszukiwarek spojrzeć na treść artykułu na portalach, jak i tytuł strony. Biorą te informacje wyższe znaczenie niż tagów meta. Tak, należy w każdej chwili mieć odpowiednie <TITLE> na osobistych portalach, i stosownej zawartości w informacji strony. Umożliwi to poprawić swój ranking więcej niż wyłącznie meta tagi sam i pozycjonowanie stronCo to jest Tag Meta?Tag meta tag jest ukryte, że mieszka w <HEAD> dokumentu HTML/XML. Wykorzystywany jest do dostarczenia dodatkowych informacji o dokumencie HTML (lub XML). Meta tag posiada trzy możliwe attributescontent, http-equiv, andname. Meta tagi w każdej sytuacji udzielać treści w pary nazwa / wartość. Thenameandhttp-equivattributes podać informacje o nazwie i thecontentprovides informacji wartość. Meta tagi dla pozycjonowania nie mają znacznika zamykającego.zawartośćTen atrybut będzie w każdej sytuacji wyszukać w dobrze uformowane tag meta. Dostarcza treści wartość w pary nazwa / wartość. Ma możliwość to być dowolny prawidłowy ciąg, który należy ująć w cudzysłów.nazwaJest to część nazwy para wartości nazw. Możesz użyć dowolnej nazwy, która posiada lub że może być przydatna. Niektóre popularne imiona to: * Wyrazu zasadnicze - słowa, które określają, co jest o stronie, przeważnie wykorzystywane w wyszukiwarkach <meta name="keywords" content="HTML (lub PHP), HTML (lub PHP) help, meta tags, sites"> internetowej promotion, prez pozycjonowanie * raport - niedługi opis strony <meta name="description" content="Boost strategii marketingowej z tags"> meta * Autor - nazwisko autora i ewentualnie adres e-mail <meta Kyrnin"> name="author" content="Jennifer * Robotów - włączyć lub wyłączyć indeksowanie przez roboty <meta name="robots" content="noindex"> copyright * - data praw autorskich strony name="copyright" <meta content="August 1999">http-equivTen atrybut jest również nazwę dla pary nazwa / wartość, ale jest używany przez serwer w celu włączenia tej pary nazwa / wartość w nagłówku dokumentu MIME przekazany do przeglądarki przed wysłaniem właściwego dokumentu HTML. Niektóre wspólne http-equiv są typy: * Charset - określa zestaw znaków używanych na stronie <meta http-equiv="charset" content="iso-8859-1"> * Wygasa - w wypadku gdy dokument będzie nieaktualny <meta http-equiv="expires" content="31 99"> grudnia Odśwież * - określa liczbę sekund, aby odświeżyć stronę lub załadować na nową stronę pozycjonowaną Odśwież stronę co 10 sekund: <meta http-equiv="refresh" content="10"> Przeładuj do nowej strony po 10 sekundach: <meta http-equiv="refresh" content="10;url=http://webdesign.about.com/">Jak korzystać z meta tagówMeta tagi zobowiązane są w <HEAD> dokumentu HTML (albo PHP). Jeśli korzystasz z tagów, by poprawić własną pozycję w wyszukiwarkach, to należy skupić się na opis i słowa kluczowe.Tag opisUżyj słowa raport opisać to, co jest o stronie. Silników, które wykorzystują będzie dostarczał informacji tego znacznika w trakcie wyświetlania listy linków. Na przykład, o ile nie szukaj w About.com, pojawi się raport podany na stronie rezultatów wynajdowania.Tag słów głównychSłowa podstawowe pomocy wyszukiwarek - pozycjonowania na kategorie witryny i pozwolić ludziom odnaleźć na portalach szybciej. Jednakże znakomita większość wyszukiwarki granicach, ile słów priorytetowych meta są widoczne. To jest doskonały myśl, aby sprawdzić słowa zasadnicze i upewnij się, że są one tak zwięzłe i konkretne, jak to możliwe.

  Data dodania: 20 02 2011 · szczegóły wpisu »