Strony związane z hasłem 'film maczeta':

 • Film Maczeta »

  Maczeta (Machete)Film Maczeta.Robert Rodriguez, reżyser popularnych ?Sin City? i ?Desperado?, najlepszy przyjaciel Quentina Tarantino, prezentuje najnowszy film, w którym sprawdza się stare klingońskie przysłowie: ?Zemsta najlepiej smakuje na zimno?. Świetnie posługujący się maczetą tytułowy mściciel, w którego wcielił się Danny Trejo, to były agent federalny Meksyku, ukrywający się w Stanach Zjednoczonych. Wykorzystuje go do własnych celów pewien sprzedajny senator (w tej roli Robert de Niro)

  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Film Maczeta »

  Maczeta (Machete)Film Maczeta.Robert Rodriguez, reżyser bardzo popularnych ?Sin City? i ?Desperado?, najlepszy kolega Quentina Tarantino, prezentuje najnowsze dzieło filmowe, w którym sprawdza się stare klingońskie przysłowie: ?Zemsta najlepiej smakuje na zimno?. Świetnie posługujący się maczetą tytułowy mściciel, w którego wcielił się Danny Trejo, to były agent federalny Meksyku, ukrywający się w Stanach Zjednoczonych. Wykorzystuje go do własnych celów pewien sprzedajny senator (w tej roli Robert de Niro)

  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Maczeta »

  Maczeta (Machete)Film Maczeta.Robert Rodriguez, reżyser popularnych ?Sin City? i ?Desperado?, najlepszy przyjaciel Quentina Tarantino, przedstawia najnowsze dzieło filmowe, w którym sprawdza się stare klingońskie przysłowie: ?Zemsta najlepiej smakuje na zimno?. Świetnie posługujący się maczetą tytułowy mściciel, w którego wcielił się Danny Trejo, to dawny agent federalny Meksyku, ukrywający się w Stanach Zjednoczonych. Wykorzystuje go do własnych celów pewien skorumpowany senator (w tej roli Robert de Niro)

  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Maczeta »

  Maczeta (Machete)Maczeta.Robert Rodriguez, reżyser bardzo popularnych ?Sin City? i ?Desperado?, najlepszy kolega Quentina Tarantino, prezentuje najnowszy film, w którym sprawdza się stare klingońskie przysłowie: ?Zemsta najlepiej smakuje na zimno?. Świetnie posługujący się maczetą tytułowy mściciel, w którego wcielił się Danny Trejo, to były agent federalny Meksyku, ukrywający się w Stanach Zjednoczonych. Wykorzystuje go do własnych celów pewien skorumpowany senator (w tej roli Robert de Niro)

  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »