Strony związane z hasłem 'fotografia reklamowa':

« poprzednia strona · 2
 • Fotografia biznesowa - Kraków »

  HALO FOTO to profesjonaliści, pasjonaci i artyści w jednym.Posiadamy w pełni wyposażone studio fotograficzne w centrum Krakowa.Znajdziesz nas wpisując w wyszukiwarkę takie hasła, jak: fotografia reklamowa kraków, zdjęcia reklamowe kraków, fotografia produktowa kraków, fotografia produktów kraków, zdjęcia produktów kraków, fotografia biznesowa kraków, fotografia korporacyjna kraków ...Przygotowujemy profesjonalne sesje portretowe, sesje plenerowe   , a ponadto zdjęcia do portfolio.Realizujemy fotograficzne sesje ślubne.Wśród propozycji HALO FOTO, znajdują się również sesje rodzinne, zdjęcia dzieci i fotoreportaże z rodzinnych uroczystości.Naszą domeną jest fotografia produktowa i reklamowa. Tworzymy zdjęcia niezbędne każdej firmie do prowadzenia ofensywnej polityki marketingowej i reklamowej.Zapraszamy bardzo serdecznie!

  Data dodania: 29 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Luka Studio fotografia reklamowa produktowa biznesowa Katowice »

  Luka Studio – studio fotograficzne w Katowicach.

  Sesje zdjęciowe, fotografia reklamowa, produktowa, biznesowa, korporacyjna.

  Sesje portretowe – charakter tych zdjęć może być bardzo różny w zależności od wymagań klienta.
  Mogą być to klasyczne piękne ujęcia portretowe jak i zdjęcia pokazujące osobowość czy pasje osoby fotografowanej.
  Na życzenie zadbamy także o stylizacje i wizaż. Miejsce tych zdjęć to zarówno Katowice czyli nasze studio, jak i inne lokalizacje wskazane przez klienta.

  Fotografia biznesowa – portrety wizerunkowe wykorzystywane w CV na stronach czy katalogach firmowych. Realizowane w studio jak i w siedzibach firm, plenerach. Fotografia biznesowa – portrety biznesowe stają się coraz bardziej popularne zarówno wśród osób starających się o prace jak tych których zdjęcia pojawiają się w różnego rodzaju mediach. Prawie każdy z nas oglądał jakieś CV, czy zakładkę kontaktu na stronie internetowej firmy – pierwszą rzeczą na którą zwracamy zwykle uwagę jest zdjęcie, dlatego zachęcamy naszych klientów do wykonywania profesjonalnych zdjęć tego typu. Doświadczony fotograf zadba o odpowiednie oświetlenie i inne detale, tak aby zdjęcie odzwierciedlało zarówno Państwa charakter jak i pozycje w firmie. Fotograf wykonuje wiele różnych ujęć, z których wybierane są najlepsze, trafiające do obróbki.

  Fotografia reklamowa – sesje zdjęciowe na potrzeby publikacji i kampanii reklamowych. Fotografia reklamowa stała się powszechna, lecz jako fotograf, mogę powiedzieć nie jest łatwo zrobić zdjęcie nie będące tylko odzwierciedleniem produktu, ale również podkreślające jego zalety i opowiadające historię która zainteresuje odbiorcę.

  Fotografia produktowa – packshoty do wykorzystania w materiałach promocyjnych – katalogach, sklepach internetowych.

  Portfolia – wykonujemy zdjęcia osób związanych z modelingiem, aktorstwem czy muzyką.

  Data dodania: 02 08 2016 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2