Strony związane z hasłem 'modelki':

 • Portfolio - Zdjęcia ślubne - Rafał Krukowski »

  Wykonujemy fotoreportaże ślubne - Warszawa.Oferujemy sesje plenerowe.W zakresie naszych usług znajdują się także reportaże narzeczeńskie.Wykonujemy też sesje studyjne.Naszą domeną są fotoreportaże z uroczystości ślubnych, a także ujęcia podczas błogosławieństwa.

  Data dodania: 01 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • agencje modelek, MODELS PROMOTION STUDIO, agencja modelek, fotomodelek, hostess »

  agencje, Agencja modelek, fotomodelek, hostess, Warszawa Poznań. Wynajem modelek, fotomodelek, polskie agencje modelek, organizacja dowolnych imprez. Promocje, Sesje zdjęciowe. Projektowanie i produkcja katalogów, kalendarzy, ulotek itp. modelki, hostessy

  Data dodania: 05 07 2007 · szczegóły wpisu »
 • Fotografie »

  W naszym serwisie Iportfolio prezentujemy fotografie artystów oraz modelek. Zapraszamy do przeglądania fotogalerii umieszczonych na ramach naszego serwisu internetowego, a także do umieszczania fotogalerie swojego portfolio. Spraw, aby twoje fotogalerie były widoczne w sieci. Iportfolio.pl - Twoje portfolio w sieci. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową gdzie znajdźcie Państwo więcej informacji.

  Data dodania: 11 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Forum Promodels - agencje modelek, modelki, fotograficy, styliści, wizażyści »

  Forum Promodels to istniejące od wielu lat renomowane forum internetowe gromadząca osoby związane z szeroko rozumianą branżą mody i urody oraz z konkursami piękności oraz dla modelek. Na naszym platformie spotykają się zarówno kandydatki na modelki jak i doświadczone modelki, przyszłe uczestniczki konkursów miss, fotograficy, styliści, wizażyści i fryzjerzy ale także przedstawiciele największych agencji modelek w Polsce. Znajdziesz tu świeże oferty pracy, relacje, galerie i wiele ciekawostek na tematy związane z modelingiem i konkursami miss. Zapraszam do świata Forum Promodels. Tomasz Mosionek.

  Data dodania: 17 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studio fotograficzne MJ FOTONET Marcin Jakubowski - 607 465-172 »

  Firma mj-fotonet zajmuje się realizacją zleceń fotograficznych i graficznych w całej Polsce. Wykonujemy fotografie o szerokiej tematyce, w studiu i plenerze. Nasze prace charakteryzuje dbałość o detal i twórcze podejście do tematu. W naszym dorobku znajduję się fotografie portretowe, sesje z modelkami, zdjęcia z imprez, fotografie przedmiotów oraz makro. Wykonujemy również projekty fotograficzne, graficzne i koncepcyjne dla różnych firm prywatnych, a także dla fundacji, stowarzyszeń i placówek. Uczestniczymy w konkursach i akcjach fotograficznych. Współpracujemy z młodymi i wyróżniającymi się fotografami, grafikami i architektami warszawskimi, chętnie podejmując nowe wyzwania.

  Data dodania: 31 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • GAGA Agencja Modelek - »

  Agencja GAGA zostala zalożona w 1996 roku, jest jedną z najstarszych agencji modelek w Polsce, współpracuje z największymi agencjami modelek na świecie. Zajmujemy sie promocją modelek w Polsce i za granicą, realizujemy kompleksowo sesje zdjęciowe, organiz

  Data dodania: 05 07 2007 · szczegóły wpisu »
 • Portal Modelek »

  Strona internetowa o fotografii aparatach i technikach fotografii

  Data dodania: 05 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sławek Jankowski-fotografia mody, fotografia bielizny, Poznań, akt, sportowa, koncertowa, portfolio, reklamowa »

  fotografia, fotograf, slubna, ślubna, weselna, wesele, koncertowa, Woodstock, przystanek, zdjecia, fotografowanie, zdjęcia, zdjecia, modelling, modelki, moda, wydarzenia, teatr, tańca, tanca, stary, browar, browarze, Canon, 20D, 10D, motocyklowe, mistrzos

  Data dodania: 24 07 2007 · szczegóły wpisu »
 • Hostessy z klasą - ponad 4000 w całym kraju »

  Atrakcyjne hostessy do obsługi eventów

  Data dodania: 17 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hostessy »

  Zajmujemy się pełną obsługą imprez, targów, konferencji i promocji. Posiadamy dużą bazę Hostess i Hostów na terenie całej Polski w różnych miastach m.in. w Toruniu, Bydgoszczy, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku i Wrocławiu. Współpracujemy z takimi firmami jak Enea, Brown-Forman, Bakoma, MediaExpert, ING, Tesco, Pepsi, Polbank, Danone, czy Real. Nasze Hostessy są w pełni wykwalifikowane i przeszkolone do swojej pracy - są także za każdym razem szkolone z promowanych produktów, firm lub usług, które będą promować. Nasz personel składa się z Hostess, Hostów, Modelek, Modeli, Fotomodelek, Fotomodeli, Fordanserek, Tancerek, Merchandiserów, Konferansjerów, Supervisorów, Tłumaczek i Tłumaczów oraz z Personelu Pomocniczego. Z uśmiechem i pełnym zaangażowaniem zajmiemy się także reklamą i promocją Państwa firmy. Serdecznie i gorąco zachęcamy do współpracy z Naszą agencją Hostess i Modelek.

  Data dodania: 20 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agencja hostess »

  Dlaczego agencja hostess bywa naprawdę przydatna? A no z tej przyczyny, że umożliwi nam ona prostsze wprowadzenie naszych ofert na rynek, pomoże w przeprowadzeniu sprzedaży premiowej albo w organizacji degustacji, a ponadto otoczy opieką wydarzenia marketingowe, media i wiele podobnych aspektów, które sprawią, iż nasze oferty trafią do sporego grona odbiorców. Wszelka fachowa agencja zatrudniająca hostessy znamionuje się solidnością, właściwym stosunkiem do klienta oraz zadowalającą obsługą, która otacza także warsztaty, wizaż, koordynowanie akcją promocyjną, organizację sesji zdjęciowych i wiele pozostałych, z którymi agencja hostess się raczej nie kojarzy. Zresztą, fakt jest taki, iż, na dźwięk słów agencja hostess, pierwsze skojarzenie to faktycznie ich wynajem, ale to wyłącznie składowa racja, o czym świadczą wypunktowane wcześniej aspekty. Co więcej, agencja hostess może być wykorzystana w naprawdę wielu branżach, startując od sektorów produkcyjnych poprzez supermarkety, a na biznesie kończąc. Podsumowując, nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, czym jest agencja hostess w ogóle i dlaczego agencja hostess musi być przezeń użytkowana.

  Data dodania: 09 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hostessy Chełm »

  Poszukujesz aktualnie agencji hostess, która pomoże Ci znaleźć kompetentne osoby do organizowanej przez Ciebie akcji promocyjnej? Bez względu na to, jak duże są stawiane przez Ciebie wymagania, nasza oferta i najwyższa jakość oferowanych usług bezsprzecznie Cię nie zawiodą. Nie masz jeszcze co do tego całkowitego przekonania? Jak najszybciej odwiedź nasz firmowy serwis i wnikliwie zapoznaj się ze wszystkimi informacjami, jakie tam ze szczególną myślą o osobach takich jak Ty zamieściliśmy. Na takiej podstawie będzie Ci dużo prościej utwierdzić się w przekonaniu o naszym ogromnym profesjonalizmie i podjąć decyzję o rozpoczęciu z nami owocnej współpracy. Nie wahaj się szczególnie, ale sprawdź nas już dziś.

  Data dodania: 14 03 2013 · szczegóły wpisu »