Strony związane z hasłem 'zdjęcie':

 • Formacja Fotograficzna Landskapisci - Strona Główna »

  Formacja Fotograficzna Landskapiści Online

  Data dodania: 04 07 2007 · szczegóły wpisu »
 • Hosting zdjęć na Allegro »

  Prowadzisz sprzedaż na Allegro lub eBay?
  Potrzebujesz profesjonalnej galerii zdjęć Twoich produktów? Nie mogłeś lepiej trafić ;) FotoAllegro oferuje darmowy hosting zdjęć. Z naszą pomocą pomocą w kilka minut stworzysz ładną, i co ważne funkcjonalną galerię zdjęć swoich przedmiotów, a za pomocą kodu HTML z łatwością zamieścisz ją na aukcji.

  Data dodania: 19 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Artystyczna Fotografia Ślubna MarriagePhoto Marek Lapis Poznań »

  Artystyczna Fotografia Ślubna, MarriagePhoto, Marek Lapis Poznań, Wielkopolska, Polska, Europa i ... Oryginalne i kreatywne zdjęcia ślubne, wieczór panieński i kawalerski, ślubny reportaż dokumentalny (wedding photojournalism) artystyczny pamiętnik najważniejszych dla Was chwil. Marek Lapis Profesjonalne zdjęcia ślubne, nietypowe reportaże - wesele pełne wrażeń. Niekonwencjonalne sesje – Fotograf na Ślub jakiego nie widziałeś. Artystyczna Fotografia Ślubna to dla mnie Pasja, to co kocham, sposób na twórcze życie. Podglądam Wasze wzruszenia, utrwalam uczucia. Kreacja, zapał i oryginalność to moja dewiza. Zdjęcia ślubne traktuje jako reportaż, dlatego też staram się pozostawać możliwie niewidoczny podczas ceremonii jak i na przyjęciu i jeśli pozwalają warunki nie używam lampy błyskowej, lub używam jej świadomie jako dopełnienie brakującego światła zastanego. Reportaż to swoiste polowanie na momenty, gdzie staram się unikać zdjęć pozowanych i ustawianych, skupiam się natomiast na oddaniu emocji i nastroju chwili. Ponad 20 lat doświadczeń, jako fotograf WPROST, a później pracujący dla wielu czołowych wydawnictw i gazet w Polsce i Europie. Publikacje m.in.: Playboy, Reuters, The Sunday Telegraph, Press, Polityka, National Geographic, Newsweek, Viva, Przekrój, Forbes, Twój Styl. Praca dla: MTP, Żywiec, ONZ, Mercedes Benz, Robert Bosch, W. Kruk, Audi, Dansk Energi, Intermarche, Ministerstwo Środowiska, PWN. Uzyskałem liczne nagrody na konkursach fotografii prasowej, wystawiałem swoje prace w wielu miastach Polski i za granicą m.in. na ogólnoświatowych wystawach " TO jest Polska" i "EXPO 2000 HANOVER". Zapraszam do skorzystania z mojej oferty i zaznajomienia się z portfolio na www.marriagephoto.pl. Wolne terminy !!! Oferta MarriagePhoto skierowana jest do Pary Młodej, która ceni jakość i estetykę w fotografii.

  Data dodania: 03 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy Fotografii Lublin | Katarzyna Link - Agnieszka Strzępka »

  Intensywne kursy fotografii cyfrowej, warsztaty i plenery fotograficzne. Szkolenia stacjonarne, wyjazdowe i wakacyjne organizowane przez Agencja Fotograficzna LinkForma - Lublin. FotoKursy.com

  Data dodania: 13 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zdjęcie na płótnie malarskim »

  .Obraz ze swojego zdjęcia to super pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Prezentem może być także obraz z katalogu propozycji nowoczesnych i eleganckich wzorów.

  Data dodania: 08 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia Ślubna »

  Fotograf Wrocław - Fotografia okolicznościowa i ślubna! Najlepsze zdjęcia, w najlepszej jakości!

  Data dodania: 05 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • studio foto#fotografia studyjna#Fotografia modowa#fotografia studio#portfolio#akt#portret#casting#modeling »

  http://staral.netproponuje portfolio dla fotomodelka. Organizujemy castingi wykonujemy sesja zdjęciowa Robimy zdjęcia w studio i w plenerze. Stale poszukujemy nowych twarzy jeśli uważasz, że jesteś ładna lub oryginalna serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 14 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dawna Fotografia ze zdjęć cyfrowych »

  Ze zdjęć cyfrowych nadesłanych przez Klienta wykonujemy wyjątkowe odbitki fotograficzne w technice sprzed 150 lat - cyjanotypii.

  Doskonały pomysł na osobisty prezent - wyślij nam swoje zdjęcie. Oferujemy gotowe zestawy wraz z oprawą: passe-partout plus ramka.

  Data dodania: 15 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • biuletyn fotograficzny - miesięcznik o fotografii »

  Biuletyn fotograficzny - między czernią a bielą. Magazyn informujący o wydarzeniach fotograficznych.

  Data dodania: 04 07 2007 · szczegóły wpisu »