Fotografia reklamowa Podkategoria: Fotografia reklamowa

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Fotografia reklamowa Lublin »

  Co robimySpecjalizujemy się w komercyjnej fotografii produktów, żywności, napojów, płynów. Wykonujemy zdjęcia produktów z przeznaczeniem prezentacji w katalogach, na stronach www, opakowaniach, kampaniach reklamowych, itp.Skąd jesteśmyJesteśmy z Lublina, jednak z pomocą firm kurierskich współpracujemy z Klientami z całego kraju.PracaOpiera się na indywidualnym podejściu do każdego zlecenia. Fotografią i postprodukcją zajmują się oddzielnie fotograf i grafik. Zapewniamy sprawny kontakt i szybką realizację. Istnieje możliwość zapoznania się w wynikami sesji na specjalnie stworzonej stronie WWW. Fotografie przesyłane są poprzez FTP oraz/lub pocztą na płycie lub innym nośniku.CenyUstalane są indywidualnie w zależności od fotografowanego przedmiotu i ilości zdjęć. Oferujemy konkurencyjne ceny z zachowaniem wysokiej jakości oraz z wykorzystaniem zaawansowanych technik studyjnych (np. zamrożenie ruchu wody czy ognia). W celu uzyskania wyceny prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.www.fotografiareklamowalublin.pl

  Data dodania: 30 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fotowizje - studio fotografii, fotografia reklamowa - fotografia profesjonalna - fotomodelki, sesje zdjęciowe, Bartek Tomczyk, Tankred Strzelczyk »

  Profesjonalne sesje zdjęciowe w studio i terenie, ze specjalnym oświetleniem i retuszem. Porfolio, reportaże, zdjecia katalogowe, zdjęcia ślubne. Bartek Tomczyk, Tankred Strzelczyk

  Data dodania: 04 07 2007 · szczegóły wpisu »
 • Andrzej Stajer- Studio Fotografii Reklamowej - Zielona Gora »

  StajerStudio jest atelier fotograficznym o wieloletnim doświadczeniu, łączącym sugestywną fotografię, nowoczesny styl i wysoką jakość wykonania. Naszą specjalnością jest fotografia reklamowa, zdjęcia architektury, wnętrz oraz pejzaże górskie. Wykonujemy także zdjęcia studyjne kwiatów, owoców, motywów świątecznych itp. Do dyspozycji klientów pozostaje bogate archiwum zdjęć które zastosowanie znajdują m.in w kalendarzach, na kartach pocztowych i oczywiście w reklamie. Studio mieści się w Zielonej Górze ale pracujemy dla klientów z całej Polski.

  Data dodania: 02 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hadrian Kubasiewicz - profesjonalny fotograf: fotografia reklamowa, sesje zdjęciowe, fotografia mody »

  Zajmuję się profesjonalną fotografią reklamową, sesjami zdjęciowymi, fotografią mody. Organizuję sesje zdjęciowe w Warszawie i nie tylko.

  Data dodania: 17 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • kancelarie prawne KrakĂłw »

  Kancelarie prawne Kraków, owo kancelarie, które mają w swoim gronie najlepszych prawników a adwokatów. Nasze porady są ogromnie rzetelne zaś profesjonalne, o ile potrzebujesz pomocy prawnej, jesteśmy w tej dziedzinie najlepsi. W naszym gronie znajdziesz prawników zaś adwokatów, którzy lubują się w różnych dziedzinach prawa, od czasu rodzinnego przez cywilny

  Data dodania: 08 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Łukasz Gągulski - Profesjonalne Studio Grafiki i Fotografii - Agencja Reklamowa ART SERVICE »

  Łukasz Gągulski - ArtService - Profesjonalne studio fotografii i DTP. Sesje zdjęciowe w studiu i w plenerze, profesjonalna fotografia reklamowa, przygotowanie do druku. Poligrafia. Strona autorska i oferta fotografa Łukasza Gągulskiego.

  Data dodania: 02 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Logicolor.pl - Fotografika reklamowa, fotografia, Kluczbork »

  Logicolor, Fotografika Reklamowa, Fotografia, Biznesowa, Korporacyjna, Kluczbork, Agencja Fotograficzna, Medialna, Ślubna, Produktów, Usługi Poligraficzne, Fotograficzne, Łukasz Fojtar

  Data dodania: 01 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studio fotograficzne do wynajęcia w Warszawie – COTAM STUDIO »

  Prze­­stron­­ne i wy­­so­­kie stu­­dio fo­to­gra­fi­czne ty­pu open space. Po­­wierz­ch­nia cał­ko­wi­ta stu­dia 200 m², wy­so­ko­ść do 5 m. Stu­dio wy­po­sa­żo­ne jest w cy­klo­ra­mę o wy­mia­rach: 8, 4 m × 6 m × 4, 5 m. W stu­diu zna­du­je się rów­nież dwu­oso­bo­we sta­no­wis­ko do wi­za­żu, prze­bie­ral­nia, kuch­nia oraz ła­zien­ka z pry­szni­cem. Po­za wy­po­sa­że­niem, któ­re po­sia­da­my w stu­diu (Elinchrom, Manfrotto, Avenger) jes­teś­my w sta­nie na ży­cze­nie kli­en­ta zor­ga­ni­zo­wać po­trze­bny do kon­kret­nej pro­duk­cji sprzęt (np. Profoto, Broncolor, Phase One). Po­sia­da­my prąd 32A, dzię­ki cze­mu COTAM STUDIO ide­al­nie spra­wdzi się w pro­duk­cjach za­rów­no fo­to­gra­ficz­nych jak i fil­mo­wych. Ot­war­ta prze­strzeń i cen­tral­ne umiej­sco­wie­nie cy­klo­ra­my poz­wa­la­ją łat­wo za­gos­po­da­ro­wać na­szą po­wierz­chnię. Jes­teś­my ot­war­ci na or­ga­ni­za­cję se­sji zdję­cio­wych oraz wszel­kie­go ro­dza­ju even­tów oraz szko­leń. Dla kli­en­tów stu­dia od­da­je­my do dys­po­zy­cji miej­sca par­kin­go­we przed sa­mym wej­ściem.

  –ZDJĘCIA STUDIA
  –LISTA WYPOSAŻENIA
  –CENNIK

  Data dodania: 22 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • patryk kosiń | blog | news & galerie »

  patryk kosiń | patk | blog / news & galerie.

  Data dodania: 08 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalna Fotografia wnętrz i architektury »

  Profesjonalna fotografia wnętrz i architektury. Zdjęcia dla hoteli, pensjonatów, projektantów, developerów, oraz wszystkich, ktorzy chcą by zdjęcia ich obiektów wyróżnialy się w sieci, w magazynach, broszurach, na billboardach. Zdjęcia w technice HDR i z użyciem światła błyskowego. Najwyższa jakość usług, sprzęt Canon. Dojazd do każdego miejsca w Polsce. Zapraszam do oglądania portfolio i do współpracy.

  Data dodania: 05 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf Zakopane »

  Fotograf Zakopane, tworzenie stron internetowych wykonywanie fotografii Zakopane Kielce i Fotografowanie nieruchomości w całej Polsce. Wykonywana jest również fotografia ślubna plenerowa jako oryginalny prezent ślubny, projekty wizytówek, projekty loga, profesjonalne zdjęcia, panoramy sferyczne, wycieczki wirtualne, pozycjonowanie strony według najnowszych technik. Zdjęcia od lat są moją pasją, wbrew pozorom dla ukazania piękna potrzebne jest zawodowe doświadczenie i przez lata wypracowywana technika oraz ciągła nauka, aby być tym najlepszym :). Fotografuje i przy udziale zespołu firmy Matinternet wykonuje serwisy www dla: korporacji, hoteli, pensjonatów, domów wypoczynkowych, willi, apartamentowców, karczm, pokoi gościnnych … . Nasze prace ukazują się na setkach stron internetowych, wpisów do baz internetowych, banerach reklamowych, tablicach informacyjnych, materiałach reklamowych … .

  Data dodania: 29 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia kulinarna »

  Tasty Photo oferuje swoim klientom zdjęcia reklamowe a dokładnie fotografię kulinarną. Sesje zdjęciowe organizowane są z niezwykłą dbałością o detale a potrawy są specjalnie stylizowane aby wyglądałby jak najbardziej apetycznie. Zdjęcia przygotowywane są do wykorzystania w menu lub na stronie internetowe.

  Data dodania: 16 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kosy spalinowe »

  Jeszcze jakiś czas temu aby w pełni zadbać o przydomowy ogródek oprócz skoszenia trawy kosiarką powinno się było miejsca dla niej niedostępne docinać nożycami, potem ukazały się nowocześniejsze urządzenia, którymi są kosy spalinowe. Są one przystosowane nie tylko do koszenia nierównych i niełatwo dostępnych terenów ale niektóre też przystosowane są do podkaszania jakiś drobnych krzewów i żywopłotów. Kosy są przede wszystkim używane do podkaszania miejsc w których nie trzeba albo nie da się kosić trawy kosiarką

  Data dodania: 17 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • PARKIETY DREWEX-Parkiety Lublin, podłogi, schody »

  ZPHU DREWEX -- Podłogi Lublin do każdego wnętrza. W naszej ofercie znajdziesz również schody drewniane i balustrady

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia reklamowa »

  Fotografia katalogowa w dzisiejszych czasach ma olbrzymie znaczenie. Profesjonalnie wykonane zdjęć produktów, katalogowych czy packshot wzbudzają pozytywne emocje i skojarzenia, zachęcają klientów do kupna i świadczą o profesjonalizmie firmy. Ponad 80% ludzi to wzrokowcy i właśnie dlatego profesjonalna fotografia reklamowa, katalogowa czy packshot ma znaczący wpływa na wyniki sprzedaży. Możesz mieć najlepszy produkt na świecie, ale jeśli klienci go nie zauważą... Wysoka sprzedaż zależy od dobrej reklamy, dobra reklama wymaga dobrej fotografii. Tym się zajmujemy. Nie szukaj dalej. Trafiłeś w odpowiednie miejsce!

  Data dodania: 14 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wzory Cv »

  Jesteś na etapie szukania nowej pracy? Chcesz jak najkorzystniej wypaść przed rekrutującym? Kluczem do sukcesu jest prawidłowo utworzone CV! Zerknij do największego serwisu rekrutacyjnego GazetaPraca.pl, na łamach którego znajdziesz dużo wartościowych informacji związanych z pisaniem CV. Jesteś na etapie szukania nowej pracy? Chcesz jak najkorzystniej wypaść przed rekrutującym? Kluczem do sukcesu jest prawidłowo utworzone CV! Zerknij do największego serwisu rekrutacyjnego GazetaPraca.pl, na łamach którego znajdziesz dużo wartościowych informacji związanych z pisaniem CV.

  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nici »

  Maszyna do szycia - serdecznie zapraszamy aż do naszego sklepu internetowego w którym oferujemy produkty w najwyższej jakości. Kupując tuż przy nas w sklepie mają Kraina pewność, że produkty są najwyższej jakości. Powinno się jest wznosić na jakość. Sprawdź aktualnie w tym momencie zaś dołącz do grona zadowolonych klientów. Taka asumpt zdarza się porażka na jakichś Chronos. Zapraszamy.

  Data dodania: 11 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rekuperacja Wipex »

  Wipex prowadzi działalność od 2003 roku. Początki praktyki sięgają roku 1993 roku. Specjalizujemy się w kompleksowych usługach powiązanych z projektowaniem, doborem, instalowaniem i serwisem urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą klimatyzatorów. Propozycję prowadzimy zarówno do osób indywidualnych jak i przedsiębiorstw. Prowadzimy także usługi serwisowe połączone z klimatyzacją samochodową. Zajmujemy się też pracami połączonymi z wentylacją i odzyskiem ciepła.

  Data dodania: 11 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Film Maczeta »

  Maczeta (Machete)Film Maczeta.Robert Rodriguez, reżyser popularnych ?Sin City? i ?Desperado?, najlepszy przyjaciel Quentina Tarantino, prezentuje najnowszy film, w którym sprawdza się stare klingońskie przysłowie: ?Zemsta najlepiej smakuje na zimno?. Świetnie posługujący się maczetą tytułowy mściciel, w którego wcielił się Danny Trejo, to były agent federalny Meksyku, ukrywający się w Stanach Zjednoczonych. Wykorzystuje go do własnych celów pewien sprzedajny senator (w tej roli Robert de Niro)

  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kawa »

  Już od dawna kawa jest podstawowym roztworem pitym przez przewagę rasę ludzką. Bynajmniej nie ma osoby, która mogłaby bez niej działać w ciągu dnia. A już z przekonaniem nie ma takiej, która nigdy nie zasmakowała ujmującej goryczy tego czarnego wywaru. kawka pełni istotną rolę w dniu zagonionych ludzi. Znajdująca w sobie kofeinę, podnosi, dodając tak zwanego kopka do kolejnego zmagania. podczas gdy jesteśmy już wyczerpani, i odnosimy wrażenie, że oczy samoczynnie się zamyka, bierzemy szklankę kawy, która ma postawić nas na kończyny dolne

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Fotografia reklamowa

Fotografia reklamowa - nowa strona:

Adres: