Gravity Media

Gravity Media Gravity Media to studio filmowe oferujące profesjonalne ujęcia służące jako materiał reklamowy dla firm i klientów indywidualnych. Każda produkcja to kompleksowe ujęcia tworzone od projektu, po realizację i montaż. W ramach wykonywanych usług studio Gravity Media tworzy, krótkie spoty reklamowe lub filmy promujące usługę lub określony produkt. Własne studio wyposażone w najwyższej jakości sprzęt pozwala tworzyć zarówno proste, jak i skomplikowane projekty. Spoty i filmy reklamowe oparte są o innowacyjny sprzęt oraz nowoczesne technologie. Każda produkcja to kreatywne rozwiązania, które odzwierciedlają najmniejsze detale. Doświadczony i wykwalifikowany zespół realizuje wizje i marzenia klienta tak, aby stworzyć oryginalny i wartościowy materiał. Zakres świadczonych usług przez studio to szczególnie Kraków, Zakopane, Rzeszów i Katowice. Każdy film i spot reklamowy może być wzbogacony o dodatkowe efekty m. in. głos lektora, co sprawia że film staje się jeszcze bardziej zaskakujący i wzbudza większe zainteresowanie słuchacza.

Szczegóły strony www.gravitymedia.pl:

Podlinkuj stronę www.gravitymedia.pl:

Gravity Media

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 19 Odwiedziny googlebot 8

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria patentowa »

  Jesteśmy prężnie działającą na terenie południowej polski kancelaria patentowa profesjonalnie i kompleksowo zajmującą się ochroną własności intelektualnej. Doświadczenie zawodowe naszych rzecznik patentowy wynosi 28 lat pracy. Wysoki poziom usług gwarantuje stałe podnoszenie naszych kwalifikacji poprzez samokształcenie, udział w krajowych i zagranicznych konferencjach, kursach, szkoleniach.

  Data dodania: 05 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wideofilmowanie KrakĂłw »

  Chcesz uwiecznić cudne godziny z dawną stolicą Polski jako tłem na wiele lat? Koniecznie z nami. Zapewniamy na najwyższym poziomie wideofilmowanie Kraków zapewnia egzotykę oraz krztynę iluzji.

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • gry flash »

  Wybierając grę internetową czy online zwykle zwracamy uwagę tylko na jej cenę albo fakt czy jest bezpłatna. Tymczasem dobrze zwracać uwagę też na jej wartość intelektualną. Nasza witryna pokazuje kilka pomocnych wskazówek wspomagających właściwy wybór gry. Sporo miejsca poświęcamyy także na opisy tekstów związanych właśnie z grami darmowymi, ich porównaniu i końcowej ocenie. Poddajemy szczegółowej analizie wszystkie gry, które funkcjonują w światowej Sieci.

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Coffee Heaven »

  Hipermarkety dają dla nas możliwość zrobienia wielu rzeczy w tym samym miejscu i dlatego przyciągają do siebie codziennie całe tłumy klientów. Możemy tam przykładowo kupić kawę w Coffee Heaven czy zobaczyć dobry seans filmowy. Naturalnie to nie wszystko, ogromne hale bardzo często zawierają różnego rodzaju usługi, od kupowania po rozrywkę. Jak każdy wie są one konkurencyjne dla niewielkich sklepów, ale z drugiej strony, zatrudniają mnóstwo pracowników, znacznie ograniczając bezrobocie

  Data dodania: 10 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Samochody osobowe »

  Od dawna ludzie poszukują coraz bardziej postępowych odmian lokomocji. Samochody osobowe to jeden z najbardziej wygodnych środków transportu, którymi człowiek może się przemieszczać. Jakość samochodów wraz z czasem rośnie. Stają się one bardziej bezpieczne, niedościgłe, polepsza się również luksus jazdy. Uzupełniające innowacje, jak elektrycznie odmykane okna, czy czujniki parkowania, sprawiają, że przemieszczanie się samochodem jest relaksujące oraz nietrudne. Samochody osobowe nowe posegregowane są na kilka grup, w zależności od ceny oraz zastosowania i gabarytu

  Data dodania: 10 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Aroma-pol »

  Przedsiębiorstwo produkcyjno handlowe AROMA-POL powstało w 1994 roku. Kadra kierownicza przedsiębiorstwa składa się z wysokiej klasy specjalistów. Nasza firma oferuje Państwu najwyższej jakości dodatki do żywności barwniki spożywcze oraz dodatki do pasz. Specjalizujemy się także w wyrobie barwników spożywczych oraz aromatów spożywczych. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdziecie Państwo wszystkie potrzebne informacje dotyczące naszej firmy oraz naszej oferty.

  Data dodania: 11 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • serwis wĂłzkĂłw widłowych Linde »

  Serwis wózków widłowych Mazowsze, to pochodzący wręcz z naszej firmy całość ludzi, kto kompleksowo natomiast profesjonalnie zajmie się twoimi wózkami. Nie musisz w tym momencie tułać się po bezimiennych serwisach, pamiętaj, że jeśli kupujesz u nas rynsztunek my gwarantujemy opiekę nad poprzednio, bowiem jesteśmy pewni waszego dobrego wyboru i dobrej jakości sprzętu. Serwis wózków widłowych Mazowsze, nuże w tej chwili furt będzie się wam kojarzył z dobrą poradą zaś fajnie zespołem, będziesz z uśmiechem na twarzy polecał naszą firmę swoim znajomym

  Data dodania: 11 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Meble na wymiar warszawa »

  Coraz więcej osób kupuje i sprzedaje różne towary na skroś internet. Powstaje coraz owo więcej sklepów internetowych oferujących różnorodne towary. Są owo tak jak sklepy z odzieżą kiedy także sklepy ze sprzętem AGD oraz RTV, z zabawkami, z żywnością, z chemią zaś kosmetykami. Sporo firm które posiadają sklepy stacjonarne decyduje się na uformowanie sklepów internetowych by zagwarantować sobie większe kiść odbiorców

  Data dodania: 16 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Glebogryzarki »

  Są dwie pory roku kiedy pracy w ogródkach przydomowych jest najwięcej, a mianowicie jest to okres wiosenny oraz dodatkowo okres zimowy. Wiosną przyroda budzi się z zimowego snu i przygotowuje się do wydawania plonów, jednak jesienią przygotowuje się do uśpienia i do zimowego odpoczynku. Wiosną kiedy zabieramy się za przygotowywanie gleby pod uprawę powinieneś najpierw stworzyć wiele czynności, które są niezbędne do późniejszych obfitych zbiorów

  Data dodania: 21 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Luka Studio fotografia reklamowa produktowa biznesowa Katowice »

  Luka Studio – studio fotograficzne w Katowicach.

  Sesje zdjęciowe, fotografia reklamowa, produktowa, biznesowa, korporacyjna.

  Sesje portretowe – charakter tych zdjęć może być bardzo różny w zależności od wymagań klienta.
  Mogą być to klasyczne piękne ujęcia portretowe jak i zdjęcia pokazujące osobowość czy pasje osoby fotografowanej.
  Na życzenie zadbamy także o stylizacje i wizaż. Miejsce tych zdjęć to zarówno Katowice czyli nasze studio, jak i inne lokalizacje wskazane przez klienta.

  Fotografia biznesowa – portrety wizerunkowe wykorzystywane w CV na stronach czy katalogach firmowych. Realizowane w studio jak i w siedzibach firm, plenerach. Fotografia biznesowa – portrety biznesowe stają się coraz bardziej popularne zarówno wśród osób starających się o prace jak tych których zdjęcia pojawiają się w różnego rodzaju mediach. Prawie każdy z nas oglądał jakieś CV, czy zakładkę kontaktu na stronie internetowej firmy – pierwszą rzeczą na którą zwracamy zwykle uwagę jest zdjęcie, dlatego zachęcamy naszych klientów do wykonywania profesjonalnych zdjęć tego typu. Doświadczony fotograf zadba o odpowiednie oświetlenie i inne detale, tak aby zdjęcie odzwierciedlało zarówno Państwa charakter jak i pozycje w firmie. Fotograf wykonuje wiele różnych ujęć, z których wybierane są najlepsze, trafiające do obróbki.

  Fotografia reklamowa – sesje zdjęciowe na potrzeby publikacji i kampanii reklamowych. Fotografia reklamowa stała się powszechna, lecz jako fotograf, mogę powiedzieć nie jest łatwo zrobić zdjęcie nie będące tylko odzwierciedleniem produktu, ale również podkreślające jego zalety i opowiadające historię która zainteresuje odbiorcę.

  Fotografia produktowa – packshoty do wykorzystania w materiałach promocyjnych – katalogach, sklepach internetowych.

  Portfolia – wykonujemy zdjęcia osób związanych z modelingiem, aktorstwem czy muzyką.

  Data dodania: 02 08 2016 · szczegóły wpisu »